Amerykańska legenda od 13 kwietnia w Ptak Outlet

11 kwiecień 2017

Levi's w Ptak Outlet

Mamy świetną wiadomość dla fanów mody: już 13 kwietnia w Ptak Outlet otworzy się sklep jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie – Levi’s.

Firma powstała w 1853 roku, a dziś jest globalnym liderem rynku produkcji jeansów. Odzież tej marki to kwintesencja stylu casual – wybierają ją gwiazdy muzyki i filmu, styliści i celebryci. Jeansy marki Levi’s charakteryzują się wyjątkową jakością, są wygodne i tworzone z wytrzymałych materiałów. Ich unikalna linia sprawia, że cieszą się popularnością na całym świecie.

1-2-min.png1-min.png1a-min.png2-2-min.png2-min.png3-min.png4-min.png5-min.png6-min.png_DSC0342-min.png_DSC0350-min.png_DSC0353-min.png

Levi’s jest dostępny w lokalu nr 13 o powierzchni 188 m2. Kultową kolekcję ubrań, obuwia i akcesoriów amerykańskiej marki będzie można kupić w cenach outletowych, czyli co najmniej 30% niższych od cen tych samych produktów w regularnych sklepach i galeriach handlowych.

Levi’s jest kolejną marką odzieży jeansowej, która wybrała centrum outletowe w Rzgowie – miłośnicy zakupów mogą już wybierać spośród takich sklepów, jak Lee Cooper, Pepe Jeans, Big Star, Mustang, Cross Jeans czy Americanos.