Fit and Jump z Siostrami ADiHD w Ptak Outlet

17 sierpień 2016

Siostry ADiHD w Ptak Outlet - zapraszamy na wielkie otwarcie 30 sklepów w Ptak Outlet połączone z koncertami grup Enej, Video, a także takich wykonawców jak Natalia Schroeder i Szymon Chodyniecki. Dobra zabawa i szalone promocje gwarantowane. Serdecznie zapraszamy.

 

Zapraszamy do Ptak Outlet na szalony trening fitness z Siostrami ADiHD! Już w sobotę, 3 września, o godzinie 12:30 będziecie mogli spalić wszystkie wakacyjne kalorie razem z nami! 

 

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat koncertów i promocji

 

 

Ilość miejsc ograniczona - zapisz się już dziś!

Ptak Outlet i Siostry ADiHD zapraszają na godzinny trening przeznaczony dla 50 chętnych uczestników. Ilość miejsc na treningu Fit and Jump jest ograniczona (50 miejsc). Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapisy będą trwały od 21 sierpnia (od godz. 0:01) do 1 września (do godz. 23:59) lub do wyczerpania miejsc.

Fit and Jump to bardzo popularny program treningowy przy użyciu trampolin. Jego założycielkami są siostry Ilona i Milena Krawczyńskie, znane jako Siostry ADiHD, które zarażają uczestników swoją energią i pasją. Siostry prowadzą również program w telewizji muzycznej 4FUN.TV. Do Ptak Outlet przyjadą aż z 50 trampolinami!

Siostry ADiHD będą gośćmi koncertowego weekendu 2-4 września w Ptak Outlet w Rzgowie. Podczas trzech dni odbędą się koncerty gwiazd polskiej muzyki – wystąpią wtedy Enej, Natalia Szroeder, Video i Szymon Chodyniecki. W programie są również pokazy tańca przygotowane przez profesjonalnych tancerzy.

Dołączcie na naszego fit wydarzenia na Facebooku i trenujcie razem z nami!

Sprawdź promocje na weekend 2-4 września w sklepach Ptak Outlet.