Dołącz do zespołu Solar

24 maj 2017

Solar jest jedną z wiodących firm odzieżowych. Nasze kolekcje prezentują własną filozofię mody i jakości w najlepszych cenach. Ciągle się rozwijając, poszukujemy entuzjastycznych osób, by wspólnie z nami zdobywały dalsze doświadczenia i budowały coraz lepszy SOLAR. Praca w Solarze, to praca wśród przyjaźnie nastawionych ludzi, w otoczeniu modnych i dobrych jakościowo rzeczy oraz nowoczesnych wnętrz sklepowych.

 

Poszukujemy osoby na stanowisko:

 
Sprzedawca
Miejsce pracy: Łódź/Rzgów

Sprzedawca Sklepu Solar, to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta (będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta), współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi i pasjonuje Cię moda, wówczas możemy zaoferować:

 

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w perspektywicznej firmie,
  • Uposażenie zgodne z pełnioną funkcją (atrakcyjne wynagrodzenie, system profesjonalnych szkoleń, indywidualną ścieżkę rozwoju),
  • Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji,
  • Przyjazną atmosferę

 

 

Jeżeli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje curriculum vitae i list motywacyjny z dołączonym zdjęciem na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z moimi dodatkowymi danymi osobowymi zawartymi w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę SOLAR COMPANY S.A.