Doradca Klienta poszukiwany do salonu Bytom

10 maj 2017

Bytom to marka dla współczesnych mężczyzn. Na bazie wieloletnich doświadczeń i obserwacji trendów, marka tworzy pełne stylistycznie kolekcje mody męskiej. Kolekcje sprzedawane są w ponad stu sklepach w Polsce oraz w sklepie internetowym www.bytom.com.pl.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Outlet Ptak Rzgów

Opis stanowiska:

Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie maksymalizowanie wielkości sprzedaży w Salonie Firmowym BYTOM. Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wysokich wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy Salonów Firmowych BYTOM.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • duża kultura osobista

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • podstawę + motywacyjny system wynagrodzeń

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)"