Doradca klienta poszukiwany do salonu Recman

17 maj 2017

Stabilna praca w salonie odzieżowym na odpowiedzialnym stanowisku. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

Stanowisko: Doradca klienta

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbałość o ekspozycję produktów, wygląd i wizerunek salonu
  • Praca z towarem zgodnie ze standardami marki
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Obsługa kasy fiskalnej, komputera oraz terminala płatniczego

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązania kontaktu
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane zainteresowanie modą

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.

Wyślij e-mail i dołącz swoje CV