Doradca klienta poszukiwany do salonu U.S. Polo Assn.

14 marzec 2017

U.S. Polo Assn. jest marką o amerykańskich korzeniach, która również ma
ścisłe powiązanie z Amerykańskim Stowarzyszeniem Klubów grających w Polo.
Powstała jeszcze pod koniec XIX wieku - swoje początki datuje na rok 1890.
Styl i design cechujący US Polo Assn. to połączenie szyku królewskiej gry,
jaką jest polo z elegancją i wygodą. Ubrania z metką US Polo Assn. są
dostępne w ponad 130 krajach.

Obecnie, ze względu na intensywny rozwój i dalszą ekspansję, szukamy
utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: PTAK OUTLET Rzgów Ul. Żeromskiego 8

Obowiązki doradcy klienta:

  • profesjonalna obsługa Klienta według standardów USPA
  • doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
  • budowanie relacji z Klientem
  • dbanie o estetyczny wygląd salonu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  • dyspozycyjność
  • optymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne
  • przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"