Lonsdale, Benlee, Goodyear poszukuje sprzedawców do sklepu w C.H. Ptak Outlet

8 grudzień 2017

Pierwszy w Polsce firmowy salon marek sportowych : Lonsdale, Benlee, Goodyear poszukuje sprzedawców do sklepu w C.H. Ptak Outlet.

Właścicielem salonu jest firma o ugruntowanej pozycji w Europie, zajmująca się dystrybucja marek sportowych na terenie całej Unii Europejskiej.

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż kolekcji odzieżowych , sprzętu bokserskiego marek : Lonsdale , Benlee , Goodyear
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbanie o ekspozycję towaru
  • Obsługa kasy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w handlu (mile widziane)
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki , dyspozycyjność
  • Pozytywne nastawienie oraz energia
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność oraz niezawodność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Prace w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Pogodną atmosferę pracy w zespole
  • Zniżki na odzież

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.