Sprzedawca poszukiwany do salonu Pepe Jeans

20 maj 2019

Pepe Jeans Polska sp. z o. o.

Międzynarowoda marka Pepe Jeans London poszukuje do sklepu odpowiednich kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

PTAK OUTLET, Rzgów

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi, jeśli:

  • Masz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • Moda to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w branży fashion
  • Jesteś elastyczny
  • Lubisz pracę w zespole
  • Motywują Cię wyzwania
  • Masz zdolności analityczne i negocjacyjne

Jakie będą Twoje zadania?

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Realizacja celów sprzedaży
  • Dbanie o wizerunek sklepu
  • Przestrzeganie dress code’u firmym
  • Bycie dobrym ambasadorem marki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym bądź niepełnym wymiarze czasu
  • Szeroki pakiet benefitów (zniżka pracownicza na asortyment sklepu, odzież służbowa, karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)y
  • Stałe wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowymu
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole