Poszukiwany sprzedawca na cały etat w sklepie KENNET STREET

22 listopad 2017

Poszukiwany sprzedawca na caly etat w sklepie KENNET STREET

Włoska firma Kennet Street poszukuje do pracy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca
klienta na weekendy w Centrum Handlowym Ptak Outlet .

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta wg standardów firmy
  • Wspólnie z całym zespołem realizacja planów sprzedażowych
  • Dbałość o wygląd sklepu - zapewnienie właściwej ekspozycji towaru i informacji o cenie
  • Praca z produktem, dotowarowywanie, metkowanie, klipsowanie
  • Dbałość o utrzymanie porządku w sklepie i magazynie
  • Postępowanie zgodnie z wewnętrznymi procedurami Firmy

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na świecie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

Prosimy o przesylanie CV na adres