Salon BRIJU szuka pracowników - Kierownik Salonu Jubilerskiego

5 sierpień 2016

BRIJU S.A. lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Salonu Jubilerskiego
Miejsce pracy: Rzgów
region: łódzkie

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży produktów luksusowych (preferowane - biżuteria/galanteria)
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedawców
  • Silnej orientacji na osiągnięcie celu
  • Zdolności wyznaczania oraz kontrolowania krótko- i długoterminowych planów sprzedażowych
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenia w motywowaniu zespołu
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Zdolności analitycznych
  • Kreatywności
  • Znajomości aktualnych trendów w modzie
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Zdecydowania i samodzielności w działaniu
  • Wysokiej kultury osobistej

Opis stanowiska/Predyspozycje:

Do obowiązków kierownika należeć będzie:

  • Kierowanie zespołem sprzedawców
  • Planowanie i nadzorowanie sprzedaży
  • Aktywna sprzedaż
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy
  • Dbanie o estetykę i wygląd salonu zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
  • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym)
  • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy