Salon BRIJU szuka pracowników - Sprzedawca- Konsultant

5 sierpień 2016

BRIJU S.A. lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Sprzedawca- Konsultant
Miejsce pracy: Rzgów
region: łódzkie

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. 2 letniego doświadczenia w Sprzedaży/Obsłudze klienta
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
  • Znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Przyjęcia odpowiedzialności za powierzone mienie
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności (zakończona edukacja)
  • Umiejętności negocjacji
  • Komunikatywności
  • Zainteresowania modą i stylizacją
  • Mile widziane odbyte szkolenie z zakresu technik sprzedaży
  • Gotowość do pracy zmianowej w tym również sobota i niedziela

Opis stanowiska/Predyspozycje:

Do obowiązków Sprzedawcy - Konsultanta należeć będzie:

  • Aktywna sprzedaż oraz doradztwo
  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę salonu
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki)
  • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym)
  • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole