Salon Wittchen zatrudni sprzedawców / doradców klienta

27 wrzesień 2016

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznych, konsekwentnych w działaniu, nastawionych na sukces osób, które dołączą do naszego zespołu i wspólnie z nami będą realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Ptak Outlet Rzgów

Zakres zadań:

  • profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy WITTCHEN
  • aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie relacji z klientem
  • dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z wynikami sprzedaży
  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system profesjonalnych szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w miłej atmosferze

Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

  • posiadają doświadczenie w obsłudze klienta
  • mają łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
  • mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży
  • potrafią pracować z celami sprzedażowymi
  • posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • wyróżniają się znajomością technik sprzedaży i umiejętnością zastosowania ich w praktyce