Salon Wittchen zatrudni sprzedawcę na 3/4 etatu

20 sierpień 2019

Do salonu WITTCHEN w Ptak Outlet poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca, 3/4 etatu

Zakres zadań:

  • profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy WITTCHEN
  • aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie relacji z klientem
  • dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

  • posiadają doświadczenie w obsłudze klienta
  • mają łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
  • mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży
  • potrafią pracować z celami sprzedażowymi
  • posiadają wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z wynikami sprzedaży
  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system profesjonalnych szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w miłej atmosferze

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Czosnów. Twoje dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych