Sprzedawca - kasjer Galileo Ptak Outlet

15 styczeń 2019

Galileo – sklep z zabawkami w Ptak Outlet - poszukuje miłe i ambitne osoby na stanowisko sprzedawca / kasjer.

Proponujemy pracę na stałe w miłym i doświadczonym zespole:

  • wymiar pracy: cały etat, system dwuzmianowy
  • typ umowy: umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • oferta skierowana także do studentów zaocznych

Opis stanowiska pracy i obowiązków:

  • sprzedaż, doradztwo
  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego (program Subiekt)
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o wizerunek, czystość i estetykę sklepu

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie, śmiałość i komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • znajomość obsługi programów biurowych (MS Office, OpenOffice)
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość, punktualność

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania Subiekt
  • prawo jazdy, samochód
  • doświadczenie w branży (zabawki)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)."