Sprzedawca poszukiwany do salonu Nike

21 sierpień 2018

Sklep NIKE Factory Store

poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca

Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu lub 1 etat

Miejsce pracy: Centrum Handlowe Ptak Outlet w Rzgowie

Opis stanowiska:

  • Aktywna obsługa Klientów, budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Dbanie o wizerunek sklepu, Visual Merchandising
  • Praca z towarem na sali sprzedaży oraz w magazynie
  • Realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • Zainteresowanie sportem
  • Pozytywne nastawienie, energia w działaniu
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta w handlu lub usługach mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Zniżki pracownicze na zakupy w sklepie oraz pakiet socjalny
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie zawsze na czas
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe od 15,20zł/h brutto oraz atrakcyjny system premiowy

Prosimy o umieszczanie w CV następującej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.