Sprzedawca w sklepie firmowym Lee Cooper

6 wrzesień 2016

Sieć sklepów marki Lee Cooper zatrudni osobę na stanowisko sprzedawcy do salonu w Ptak Outlet w Rzgowie k. Łodzi.

Zadania

  • aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o wygląd i wystrój salonu

Oferujemy

  • pracę w sympatycznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • pakiet szkoleń

Wymagania

  • komunikatywność
  • łatwość w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów z klientem
  • pełna dyspozycyjność, m.in. praca w weekendy
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów