Zastępca kierownika sklepu poszukiwany do salonu Mountain Warehouse

14 marzec 2017

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii i Polsce.

Do nowego sklepu w OUTLECIE PTAK w RZGOWIE poszukujemy

Zastępca kierownika sklepu

Miejsce pracy: PTAK OUTLET Rzgów Ul. Żeromskiego 8

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem (5-10 osób)
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu
  • dbanie o odpowiednia prezentację towaru (visual merchandising)
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność motywowania pracowników
  • zainteresowanie sportem
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zniżki na zakupy pracownicze
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

DZIĘKUJEMY

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).