• -30% na wybrane Torby męskie

    Wybrane modele toreb męskich - 30% od ceny outletowej. Zapraszamy! *Promocja trwa do wyczerpania zapasów


Opis Marki

Historia rodzinnej firmy sięga ponad stu lat.

To właśnie wtedy we Włoszech, w przydomowej manufakturze zaczęły powstawać pierwsze pary butów.

Obuwie było wykonywane ręcznie z zachowaniem ogromnej staranności. Już pierwsze modele zaczęły przyciągać na siebie uwagę klientów ciekawym wzornictwem oraz odważną stylistyką.

Kariera firmy potoczyła się w błyskawicznym tempie. Niezwykła pieczołowitość i doskonała jakość wykonania a także innowacyjne wzornictwo pozwoliło marce Baldinini stać się liderem wśród marek wyznaczających światowe trendy.

Warto dodać, że firma posiada siedzibę i nowoczesną fabrykę dokładnie w tym samym miejscu, w którym powstała pierwsza przydomowa manufaktura. Tam również mieści się sklep firmowy oraz showroom.

Produkty marki Baldinini od początku swojego istnienia uznawane są za towary luksusowe i szybko zyskały miano produktów klasy premium. Są stawiane w jednym rzędzie obok innych włoskich gigantów - Prady, Armaniego czy Versace.

Każda para butów nadal wykonywana jest ręcznie z najlepszej jakości skór i materiałów z zachowaniem najnowocześniejszego wzornictwa.

W chwili obecnej marka Baldinini to nie tylko obuwie - to również szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, dodatki, torby, walizki, rękawiczki i akcesoria oraz perfumy.

Butiki włoskiej firmy charakteryzują się oryginalnym, nowoczesnym i bogatym designem z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy.

Oferta marki skierowana jest do osób ceniących najwyższą jakość wykonania, oryginalność, styl i elegancję.

 42 231 41 54

 Lokal nr 8

Zobacz również: « Atomic Bayla »