Opis Marki

Polskie też dobre czyli Kastor w Ptak Outlet. Koszule damskie i męskie – to specjalność uznanego polskiego producenta – firmy Kastor, która funkcjonuje na rynku już niemal 40 lat.

Godło Promocyjne Teraz Polska 2011, Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu 2008, Wicemister Eksportu Przemysłu Lekkiego 2008, Przedsiębiorstwo Fair Play 2000-2011 czy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2008-2009 – oto ważniejsze z wyróżnień zdobytych w ostatnich latach przez firmę Kastor. „Polscy producenci i polskie marki są szczególnie mile widziane w Ptak Outlet. To szerszy element naszej polityki – chcemy wspierać zarówno już funkcjonujące firmy, jak i dawać szanse debiutantom. Przypomnę, że chcemy wykorzystać potencjał Łodzi w branży odzieżowej tak, żeby nasza inwestycja stała się również CENTRUM MODY I STYLU, w którym swój dorobek będą mogli prezentować młodzi projektanci z łódzkich uczelni.

Jestem przekonany, że polskie firmy z powodzeniem mogą konkurować o uznanie naszych Klientów ze światowymi markami o zasięgu globalnym” mówi Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Centrum handlowego Ptak SA.

Kastor proponuje koszule klasyczne, wizytowe, Slim line czy Casual – ta oferta dedykowana dla Panów ceniących jakość, komfort, wygodę użytkowania oraz łatwość pielęgnacji. Konfekcja damska Senso skierowana jest natomiast do Pań wrażliwych na modę, ceniących elegancję i ponadczasową klasykę.

 42 231 41 19

 Lokal nr 97

Zobacz również: « Italian Fashion Kolporter »