19 grudnia 2019

Nowa linia marki 19v69 Italia by Versace wchodzi na nasz rynek. Nasze produkty to głównie torebki, obuwie, portfele oraz paski.W 2001 roku, zainspirowany wybiegami całego świata, Alessandro Versace zapoczątkował markę 19v69 Italia by Versace, która idealnie łączy wysublimowany styl włoskiej mody z praktycznością. 19v69 Italia by Versace to marka, która gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalny styl.

Obecnie poszukujemy kandydatów do naszego zespołu na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: CH Ptak Outlet, Rzgów

Obowiązki doradcy klienta:

  • Kompleksowe zarządzanie salonem,
  • Wspieranie i rozwijanie współpracowników,
  • Dbanie o zatowarowanie, ekspozycję i porządek w salonie,
  • Rekrutacja, motywowanie, ocena i szkolenie zespołu.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika salonu ,
  • Duża samodzielności w działaniu,
  • Zdolności organizacyjne, konsekwencja w działaniu,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany swoje CV prześlij na adres: Ptakoutlet@19v69italia.pl lub skontaktuj się z nami + 48 576 868 275

Prosimy o załączenie następującej klauzuli w swoim CV: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”