20 października 2020

COLOR, KNITWEAR & SOCIAL COMMITMENT

To właśnie cechy, jakie wyróżniają nas na przestrzeni ostatnich dekad! Jesteśmy marką opierającą swoją pracę na ważnych ideach: OTWARTOŚĆ, TOLERANCJA ORAZ SZACUNEK!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU!

Do naszego zespołu Ptak Outlet w Rzgowie

OPIS STANOWISKA:

zarządzanie salonem

rekrutacja, motywowanie, rozwijanie współpracowników

planowanie i realizacja założonego budżetu

dbanie o estetykę i wygląd sklepu

OCZEKIWANIA:

doświadczenie na stanowisku kierowniczym

nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

chęć rozwoju zawodowego i stałego podwyższania kompetencji

umiejętności sprzedażowe

OFERUJEMY:

umowę o pracę

pracę na cały etat

miłą atmosferę

atrakcyjne wynagrodzenie

awanse wewnętrzne

elastyczność w planowaniu twojego grafiku

uniform na każdy sezon

rabat na produkty marki Benetton

premie za polecenie znajomym

bonusy świąteczne

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

dofinansowanie do karty multisport

 SWOJĄ APLIKACJĘ WYŚLIJ NA ADRES: sylwia.madej@benetton.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”