22 lutego 2020

COLOR, KNITWEAR & SOCIAL COMMITMENT

To właśnie cechy, jakie wyróżniają nas na przestrzeni ostatnich dekad! Jesteśmy marką opierającą swoją pracę na ważnych ideach: OTWARTOŚĆ i TOLERANCJA! Jeżeli i dla Ciebie jest to ważne… DOŁĄCZ DO NAS!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU!

Do naszego zespołu Ptak Outlet w Rzgowie

OPIS STANOWISKA:

– organizacja, planowanie wydajnej i skutecznej pracy działu/zespołu
– raportowanie o wynikach
– dbałość o wygląd działu zgodnie z zasadami VM obowiązującymi w danym sezonie
– szkolenie nowych pracowników, kontrola obsługi klienta
– realizacja założonych budżetów

OCZEKIWANIA:

– doświadczenie na stanowisku funkcyjnym,
– nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
– chęć rozwoju zawodowego i stałego podwyższania kompetencji
– umiejętności sprzedażowe

OFERUJEMY:

– umowę o pracę
– pracę na cały etat
– miłą atmosferę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– awanse wewnętrzne
– elastyczność w planowaniu twojego grafiku
– uniform na każdy sezon
– rabat na produkty marki Benetton
– premie za polecenie znajomym
– bonusy świąteczne
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
– dofinansowanie do karty multisport

 SWOJĄ APLIKACJĘ WYŚLIJ NA ADRES:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”