Fit Rabaty: Zapisz się na treningi z ikonami fitness!

15 marzec 2017

Przygotuj sportowe ciuchy i dużo energii – w pierwszy weekend kwietnia w Ptak Outlet trenujemy wspólnie z polskimi ikonami fitnessu: Ewą Chodakowską, Siostrami ADiHD i Martą Hennig. Będą też z nami trenerzy najlepszych siłowni, szkół tańca i klubów sportowych w województwie łódzkim. Potrzebujemy tylko Ciebie!

Aktywny weekend Fit Rabatów 31.03-2.04 będzie okazją, żeby spalić kalorie na wiosnę, zrobić markowe zakupy do 70% taniej, a także dostać super prezenty i korzystać z mocy atrakcji, jakie będą czekać w Ptak Outlet.

Sprawdź wszystkie promocje

Zapisy na większość treningów ruszają w czwartek (16 marca) o godzinie 12:00 na www.ptakoutet.pl/zapisy. Zapisy na trening z Ewą Chodakowską startują w środę (22 marca) o godzinie 12:00. Ilość miejsc jest ograniczona – nie przegapcie szansy na trening z najlepszymi!


Zapisz się na trening

W skład naszej Drużyny Marzeń wchodzą:

Ewa Chodakowska

Niekwestionowana ikona polskiego fitnessu i najsławniejsza trenerka personalna w kraju. Intensywny trening z Ewą Chodakowską odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia, o godzinie 13:15. Dla 100 zapisanych osób zapewniamy szatnię, matę do ćwiczeń i wodę mineralną. Po treningu będzie też czas na motywujące spotkanie z fanami.

Siostry ADiHD

Milena i Ilona Krawczyńskie to pełne niespożytej energii trenerki fitness, które stworzyły niezwykle popularny w całej Polsce program treningowy Fit and Jump. W Ptak Outlet przeprowadzą trening na 50 trampolin w niedzielę (2 kwietnia) o godzinie 13:15 oraz poprowadzą całą imprezę przez 2 dni – w sobotę i niedzielę (1-2 kwietnia).

Marta Hennig

Trener personalny, sprinterka, blogerka i vlogerka, autorka fitbloga Codziennie Fit. Marta jest finalistką Women’s Health The Next Fitness Star – a już w niedzielę, 2 kwietnia, o 11:45 w Ptak Outlet poprowadzi trening fitness Total Body dla 100 osób.

A także siłownie i kluby fitness Vera Sport i Formownia, studio sportu i rekreacji GIMSTAR Akademia Gimnastyki i Tańca, szkoły tańca Urban Dance Zone, Fantasy Dance Academy, Lejdis Studio, centra dietetyczne NaturHouse i Żyj zdrowo oraz wrotkarnia KołoWrotki.

Szykuje się mega aktywny wiosenny weekend, którego nie możecie przegapić! Zapraszamy na Fit Rabaty w dniach 31 marca – 2 kwietnia do Ptak Outlet.Dołącz do nas na Facebooku!