Odzież sportowa made in Poland

4F to wiodąca polska marka oferująca wysokiej klasy odzież sportową, obuwie, akcesoria i sprzęt. Znakiem rozpoznawczym produktów firmy jest połączenie jakości, technologii, nowoczesnych materiałów i modnego wzornictwa. 4F wspiera profesjonalnych zawodników, jak również amatorów różnorodnych dyscyplin sportowych, od biegania, kolarstwa przez tenis i na sportach zimowych kończąc. W ubraniach 4F występowali i sięgali po medale sportowcy podczas Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010, Londynie w 2012, Sochi w 2014 i w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Kurtki 4F

Wśród odzieży marki bardzo popularne są kurtki dla sportowców, kurtki zimowe i narciarskie oraz softshell. Ciepłe, dobrze skrojone i wyprofilowane kurtki męskie i damskie zapewniają komfort i stylowy wygląd w każdych warunkach.

Buty 4F

Odpowiednio dobrane buty są niezbędne, jeśli zamierzamy rozpocząć przygodę ze sportem. 4F znane jest z wysokiej jakości kolekcji obuwia sportowego dla kobiet i mężczyzn. Buty 4F zaprojektowane są specjalnie dla aktywnych ludzi wymagających wygody na każdym kroku. Technologie wykorzystane w butach zapewniają ochronę, lekkość biegania i długie użytkowanie, a ich design jest nowoczesny i funkcjonalny.

Wyprzedaże i promocje

W sklepie 4F w Ptak Outlet można kupić sportowe kolekcje marki w cenach zawsze minimum 30% niższych od cen tych samych produktów w regularnych sklepach i galeriach handlowych. Dodatkowo, salon oferuje atrakcyjne promocje i rabaty od cen outletowych na ubrania, sprzęt i akcesoria.

Dowiedz się więcej: www.4f.com.pl

4F kurtki, buty, t-shirty, koszulki, bluzy, kurtki, spodnie, torby, plecaki w najniższych cenach tylko w Ptak Outlet Łódź, Rzgów

4F

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 727 021 623

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 86,87