Elbrus to zdobywająca coraz większe grono sympatyków europejska marka odzieżowa. Na jej sukces pracuje kreatywny zespół z dużym doświadczeniem projektowania odzieży dla szeroko rozumianej branży sportowej, outdoorowej i "lifestylowej". Tworzymy odzież, obuwie i akcesoria, które perfekcyjnie nadają się do uprawiania sportów zarówno letnich, jak i zimowych. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii łączymy funkcjonalność z unikalną estetyką na najwyższym poziomie.

Jednak Elbrus to nie tylko wygoda, jakość i wygląd – to styl życia. W takim kontekście marka prezentowana jest w kampanii promocyjnej, na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Dlatego od samego początku marka Elbrus pewnie wkroczyła na europejskie rynki zdobywając rzesze klientów i wielbicieli.

Właścicielem marki jest Martes Sport – producent oraz importer odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych renomowanych marek.

ELBRUS remember to explore

Dowiedz się więcej: www.elbruswear.pl

Elbrus Łódź w Ptak Outlet - kurtki, plecaki, walizki w najniższych cenach

Elbrus

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 571 445 729

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 111