• Koszula damska Juka

  Cena detaliczna: od 85,90 zł
  Cena outletowa: od 59,90 zł
  Cena promocyjna: od 42,90 zł

 • Koszula damska Montana

  Cena detaliczna: od 79,90 zł
  Cena outletowa: od 54,90 zł
  Cena promocyjna: od 39,90 zł

 • Piżama damska Juka

  Cena detaliczna: od 104,90 zł
  Cena outletowa: od 72,90 zł
  Cena promocyjna: od 51,90 zł

 • Piżama damska Montana

  Cena detaliczna: 99,90 zł
  Cena outletowa: 69,90 zł
  Cena promocyjna: 49,90 zł

 • Koszule damskie Amor

  Cena detaliczna od 85,90 zł
  Cena outletowa od 59,90 zł
  Cena wyprzedażowa od 42,90 zł

 • Piżama męska Kapitan

  Cena detaliczna 99,90 zł
  Cena outletowa 49,90 zł
  Cena wyprzedażowa 39,90 zł

 • Skarpetki damskie i męskie

  Cena detaliczna od 12,90 zł
  Cena outletowa od 5,90 zł

 • Ręczniki do - 50%

  Cena detaliczna od 12,90 zł
  Cena outletowa od 5,90 zł

 • Do - 50%

  Na majtki damskie i męskie, promocja naliczana od pierwszej cenyFirma Italian Fashion istnieje na rynku polskim od 1990 roku. Ponad dwadzieścia lat działalności w Polsce pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku bieliźniarskim.
W ofercie producenta jest bardzo szeroka gama produktów w bieliźnie nocnej i dziennej dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Obecnie produkujemy figi, slipy, bokserki, koszulki, koszule nocne, piżamy, szlafroki…
Kolekcja zawiera również gamę produktów dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dla niemowląt. Bielizna dla najmłodszych posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Niemowląt i dla Dziecka.
Firma nadzoruje i dysponuje pełnym ciągiem technologicznym począwszy od obróbki przędzy do wyrobu gotowego. Produkcja Italian Fashion odbywa się w zakładach na terenie Polski.
Co roku powstają dwie kolekcje Italian Fashion. Wspólnym mianownikiem dla różnorodności kolekcji jest niezmienna dbałość o spełnienie wymagań klienta oraz sięganie przez stylistów firmy jedynie po naturalne, sprawdzone surowce, wśród których króluje bawełna.
Niezmiennie przyświecającą firmie ideą jest tworzenie bielizny przyjaznej ciału, a więc takiej, która łączy estetykę i nowoczesne wzornictwo z wygodą i komfortem użytkowania. Uwzględnienie najnowszych trendów i urozmaicenie ich pomysłami stylistów decyduje o ostatecznym kształcie każdej kolekcji.
Trzy proste cele stały się filarami tworzenia oferty firmy Italian Fashion: troska, dopasowanie i wydobycie najlepszych cech produktu. Wszystkie z postulatów mają uniwersalny charakter, który zyskuje w dzisiejszych czasach szczególną wartość zdrowego i bezpiecznego produktu, doskonale dostosowanego dla potrzeb całej rodziny.
Potwierdzeniem uznania, jakim cieszą się produkty Italian Fashion są przyznawane certyfikaty i wyróżnienia, które odzwierciedlają zaufanie konsumentów do marki Italian Fashion.

Dowiedz się więcej: www.italianfashion.pl

Italian Fashion

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 535 097 114

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 32

Zobacz również: « Inglot Kastor »