• -70%

    na rajstopy Gee One

  • do -70%

    na wybrany asortymentFirma Italian Fashion istnieje na rynku polskim od 1990 roku. Ponad dwadzieścia lat działalności w Polsce pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku bieliźniarskim.
W ofercie producenta jest bardzo szeroka gama produktów w bieliźnie nocnej i dziennej dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Obecnie produkujemy figi, slipy, bokserki, koszulki, koszule nocne, piżamy, szlafroki…
Kolekcja zawiera również gamę produktów dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dla niemowląt. Bielizna dla najmłodszych posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Niemowląt i dla Dziecka.
Firma nadzoruje i dysponuje pełnym ciągiem technologicznym począwszy od obróbki przędzy do wyrobu gotowego. Produkcja Italian Fashion odbywa się w zakładach na terenie Polski.
Co roku powstają dwie kolekcje Italian Fashion. Wspólnym mianownikiem dla różnorodności kolekcji jest niezmienna dbałość o spełnienie wymagań klienta oraz sięganie przez stylistów firmy jedynie po naturalne, sprawdzone surowce, wśród których króluje bawełna.
Niezmiennie przyświecającą firmie ideą jest tworzenie bielizny przyjaznej ciału, a więc takiej, która łączy estetykę i nowoczesne wzornictwo z wygodą i komfortem użytkowania. Uwzględnienie najnowszych trendów i urozmaicenie ich pomysłami stylistów decyduje o ostatecznym kształcie każdej kolekcji.
Trzy proste cele stały się filarami tworzenia oferty firmy Italian Fashion: troska, dopasowanie i wydobycie najlepszych cech produktu. Wszystkie z postulatów mają uniwersalny charakter, który zyskuje w dzisiejszych czasach szczególną wartość zdrowego i bezpiecznego produktu, doskonale dostosowanego dla potrzeb całej rodziny.
Potwierdzeniem uznania, jakim cieszą się produkty Italian Fashion są przyznawane certyfikaty i wyróżnienia, które odzwierciedlają zaufanie konsumentów do marki Italian Fashion.

Dowiedz się więcej: www.italianfashion.pl

Italian Fashion

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 535 097 114

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 32