• - 50%

  Na wszystkie majtki damskie i męskie

 • Piżama damska Adrianna

  Cena detaliczna od 76,90 zł
  Cena outletowa od 52,90 zł
  Cena wyprzedażowa od 42,90 zł

 • - 50%

  Na wszystkie majtki damskie i męskie
  Promocja obowiązuje do odwołania

 • Piżamy męskie Marcel, Sudan

  Cena detaliczna od 99,90 zł
  Cena outletowa od 69,90 zł
  Cena wyprzedażowa od 49,90 zł

 • Piżamy damskie Amor, Astrid, Doti

  Cena detaliczna od 85,90 zł
  Cena outletowa od 59,90 zł
  Cena wyprzedażowa od 42,90 zł

 • Koszule damskie Kometa, Lace, Negra

  Cena detaliczna od 64,90 zł
  Cena outletowa od 44,90 zł
  Cena wyprzedażowa od 31,90 złFirma Italian Fashion istnieje na rynku polskim od 1990 roku. Ponad dwadzieścia lat działalności w Polsce pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku bieliźniarskim.
W ofercie producenta jest bardzo szeroka gama produktów w bieliźnie nocnej i dziennej dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Obecnie produkujemy figi, slipy, bokserki, koszulki, koszule nocne, piżamy, szlafroki…
Kolekcja zawiera również gamę produktów dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dla niemowląt. Bielizna dla najmłodszych posiada certyfikaty: Bezpieczny dla Niemowląt i dla Dziecka.
Firma nadzoruje i dysponuje pełnym ciągiem technologicznym począwszy od obróbki przędzy do wyrobu gotowego. Produkcja Italian Fashion odbywa się w zakładach na terenie Polski.
Co roku powstają dwie kolekcje Italian Fashion. Wspólnym mianownikiem dla różnorodności kolekcji jest niezmienna dbałość o spełnienie wymagań klienta oraz sięganie przez stylistów firmy jedynie po naturalne, sprawdzone surowce, wśród których króluje bawełna.
Niezmiennie przyświecającą firmie ideą jest tworzenie bielizny przyjaznej ciału, a więc takiej, która łączy estetykę i nowoczesne wzornictwo z wygodą i komfortem użytkowania. Uwzględnienie najnowszych trendów i urozmaicenie ich pomysłami stylistów decyduje o ostatecznym kształcie każdej kolekcji.
Trzy proste cele stały się filarami tworzenia oferty firmy Italian Fashion: troska, dopasowanie i wydobycie najlepszych cech produktu. Wszystkie z postulatów mają uniwersalny charakter, który zyskuje w dzisiejszych czasach szczególną wartość zdrowego i bezpiecznego produktu, doskonale dostosowanego dla potrzeb całej rodziny.
Potwierdzeniem uznania, jakim cieszą się produkty Italian Fashion są przyznawane certyfikaty i wyróżnienia, które odzwierciedlają zaufanie konsumentów do marki Italian Fashion.

Dowiedz się więcej: www.italianfashion.pl

Italian Fashion

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 535 097 114

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 32

Zobacz również: « Inglot Kastor »