Polskie też dobre czyli Kastor w Ptak Outlet. Koszule damskie i męskie – to specjalność uznanego polskiego producenta – firmy Kastor, która funkcjonuje na rynku już niemal 40 lat.
Godło Promocyjne Teraz Polska 2011, Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu 2008, Wicemister Eksportu Przemysłu Lekkiego 2008, Przedsiębiorstwo Fair Play 2000-2011 czy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2008-2009 – oto ważniejsze z wyróżnień zdobytych w ostatnich latach przez firmę Kastor. „Polscy producenci i polskie marki są szczególnie mile widziane w Ptak Outlet. To szerszy element naszej polityki – chcemy wspierać zarówno już funkcjonujące firmy, jak i dawać szanse debiutantom. Przypomnę, że chcemy wykorzystać potencjał Łodzi w branży odzieżowej tak, żeby nasza inwestycja stała się również CENTRUM MODY I STYLU, w którym swój dorobek będą mogli prezentować młodzi projektanci z łódzkich uczelni.
,,Jestem przekonany, że polskie firmy z powodzeniem mogą konkurować o uznanie naszych Klientów ze światowymi markami o zasięgu globalnym” mówi Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Centrum handlowego Ptak SA.
Kastor proponuje koszule klasyczne, wizytowe, Slim line czy Casual – ta oferta dedykowana dla Panów ceniących jakość, komfort, wygodę użytkowania oraz łatwość pielęgnacji. Konfekcja damska Senso skierowana jest natomiast do Pań wrażliwych na modę, ceniących elegancję i ponadczasową klasykę.

Dowiedz się więcej: www.kastor.pl

Kastor w Ptak Outlet - sprawdź ofertę sklepu w Rzgowie k. Łodzi

Kastor

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 661 906 206

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 97