Promocje Lee Wrangler


Wrangler:

Wrangler jest marką poświęconą tworzeniu wysokiej jakości odzieży z denimu, do noszenia na co dzień. Od samego początku marka inspirowała się  realiami codziennego życia, aby tworzyć ubrania odpowiadające potrzebom ludzi, którzy je noszą. Myśl ta przyświecała twórcom marki  już w 1947 roku, kiedy to w Greensboro w Północnej Karolinie, na bazie innowacji i koncepcji tworzenia najlepszej jakości dżinsów, kurtek i koszul dla kowbojów, powstała marka Wrangler. Od tamtej pory dodaliśmy wiele ciekawych detali w celu udoskonalenia funkcjonalności naszych dżinsów: płaskie nity, które nie porysują siodła, kieszenie na zegarek, kryte szwy dla wygodniejszej jazdy na koniu oraz siedem szlufek przy pasku, zamiast tradycyjnych pięciu. Te funkcjonalne detale wciąż grają decydującą rolę w naszych najnowszych modelach i są bez przerwy doskonalone pod kątem współczesnej mody i potrzeb naszych klientów. Dziś dżinsy są codziennym elementem ubioru dla milionów ludzi na całym świecie. I dlatego pracujemy tym bardziej intensywnie nad ulepszaniem codziennej funkcjonalności naszych dżinsów, podnosząc tym samym komfort ich noszenia.

Aby dowiedzieć się więcej o marce Wrangler odwiedź stronę internetową: www.wrangler.pl

Dołącz na www.facebook.com/wrangler

 

LEE:

Lee jest topową amerykańską marką denimową, mocno zakorzenioną w silnym dziedzictwie odzieży roboczej, od lat znaną z dostarczania licznych innowacji do świata denimowego. Lee stworzył pierwszy kombinezon w 1911 roku, wynalazł jeansy zapinane na suwak, a także pierwszą w historii dopasowaną kurtkę denimową.

Rękodzieło, wysoka jakość i doskonała obsługa są standardami tej marki od 1889 roku, kiedy to Henry David Lee (założyciel) ustalił te wartości jako podstawę marki Lee. W ciągu ostatnich 125 lat Lee jest synonimem kunsztu i jakości, zapewniając doskonałe dopasowanie, użycie bardzo dobrej tkaniny i proste, ale jedyne w swoim rodzaju, wykonanie.

Aby dowiedzieć się więcej o marce Lee odwiedź stronę internetową: www.lee.pl

Lee Wrangler

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel:

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 0.63