30 sierpnia 2021

Sales Assistant m/f/d
PARTTIME – STORE FO LODZ – POP UP

Firma Marc O’Polo została założona w 1967 roku w Sztokholmie. Kojarzona jest z miejskim, swobodnym
stylem życia i jest dziś jedną z wiodących międzynarodowych marek Premium Modern Casual.
Poszukiwanej przez nas osobie oferujemy atrakcyjne warunki pracy z możliwością dalszego kształcenia,
szerokim pakietem szkoleń oraz spotkań korporacyjnych. Wyjątkową atmosferę w Marc O’Polo
charakteryzuje, płaska hierarchia organizacyjna, dynamiczna i przyjazna praca zespołowa.

Twoje Zadania
– Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami
– Szeroko pojęte doradztwo dla klientów i opieka nad nimi
– Wielopoziomową obsługa klienta
– Pewne prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych
– Pozyskiwanie stałych klientów
– Zapewnienie optymalnej prezentacji powierzchni sprzedażowej

Twój Profil
– Doświadczenie w zakresie sprzedaży
– Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami
– Zapał do pracy w zespole
– Komunikatywność i pozytywna nastawienie
– Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą
– Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego bedzie dodatkowym atutem
– Zostań członkiem zespołu MARC O’POLO i ubiegaj się o pracę w trybie online za pośrednictwem
poniższego przycisku. Już teraz cieszymy się, że będziemy Cię mogli poznać!

Twój kontakt

Sylwia Sielska

Tel. 42 231 41 14

Zostań częścią zespołu MARC O’POLO i skontaktuj się z nami!