W ich DNA wpisany jest sport! Nowy, sportowo-lifestylowy salon to doskonałe połączenie brytyjskiego Umbro i włoskiego Lotto. W jego ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza kolekcją sportową asortyment obejmuje również linię lifestylową, pełną wygodnych i funkcjonalnych produktów. Doskonałej jakości odzież, obuwie oraz akcesoria znakomicie sprawdzą się na co dzień oraz w trakcie sportowej aktywności. Sympatyków tych kultowych marek do zakupów zachęcą konkurencyjne ceny.

Umbro – piłkarskie korzenie
Marka, która powstała z brytyjskiego umiłowania futbolu. Ze skromnej, garażowej firmy wyrosła na giganta w świecie sportu. Ubierała takie piłkarskie drużyny, jak: Manchester United, Sheffield United czy Preston North End, dostarczała sprzęt i stroje reprezentantom Wielkiej Brytanii na Igrzyskach Olimpijskich. Dziś Umbro to nie tylko piłka nożna i profesjonalne akcesoria. Marka oferuje również odzież, obuwie i dodatki dedykowane miłośnikom aktywnego spędzania czasu.

Lotto – prosto z kortów Firma Lotto narodziła się z połączenia włoskiego stylu i pasji do sportu. Zasłynęła z produkcji innowacyjnego obuwia do gry w tenisa. W butach z jej logo po trofea sięgały takie gwiazdy, jak Boris Becker, Thomas Muster czy Andrea Gaudenzi. Aktualnie jedną z ambasadorek jest Agnieszka Radwańska. Marka obecna jest również na piłkarskich stadionach. W jej koszulkach występowali piłkarze A.C. Milanu, Juventusu i Realu Zaragoza oraz reprezentanci Polski. Teraz w ofercie Lotto znajdują się zarówno kolekcje sportowe, jak i lifestylowe. Przyjdź i zobacz najnowsze kolekcje!

Umbro

w Ptak Outlet

Godziny otwarcia

Kontakt

Tel: 

Mail:

Adres

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8, Rzgów 94-294

Lokal nr 4A